Prosba o interpretacje wynikow badan pacjenta onkologicznego

Forum Onkologiczne WAŻNE INFORMACJE Aktualne wydarzenia, konferencje, warsztaty onkologiczne Prosba o interpretacje wynikow badan pacjenta onkologicznego

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, i 3 głosy. Ostatnio był zaktualizowany przez Avatar Gawlicki73 10 miesięcy, 4 tygodni temu.

 • Autor
  Wpisy
 • #9428
  Avatar
  Ela
  Użytkownik
  • Dzień dobry, zwracam się z ogromną prośbą o interpretację wyników badań mojej mamy, u której dwa lata temu zdiagnozowano nowotwór złośliwy , miesaka gladkokomorkowego. Została usunięta całą macica z przydatkami, po 1,5 roku nastąpiło pogorszenie , mama cały czas od pierwszej operacji była pod stała opieka poradni onkologicznej, w maju miała mieć kolejna operacje ale że względu na pogorszenie stanu zdrowia trafiła do szpitala na oddział wewnętrzny, cały opis leczenia i rozpoznanie dołączę do wątku, lekarze powiedzieli wprost że mama jest pacjentka nieoperacyjna, wypisali do domu w miarę ustabilizowana , dostała leki i teraz nie wiem co robić dalej, czy czekać na śmierć, czy jest jakakolwiek szansa na dalsze leczenie, ciężko nam się pogodzić i czekać i nie móc pomóc bliskiej osobie, która cierpi dlatego proszę o interpretację lekarza, który się na tym zna, proszę by napisał wprost jak to wygląda , czy jest chociaż cień nadziei by móc pomóc mamie, z góry dziękuję za pomoc.
 • #9429
  Avatar
  Ela
  Użytkownik

 • #9430
  Avatar
  Ela
  Użytkownik

 • #9431
  Avatar
  Ela
  Użytkownik

  Zalaczniki w komentarzu, nie wiedziałam jak je naraz dodać do postu

 • #9434

  Szanowna Pani,

  każdy przypadek choroby należy rozpatrywać indywidualnie. Jest wiele zmiennych, które decydują o doborze optymalnej dla danego Pacjenta terapii. Na Pani konkretne pytania może odpowiedzieć wiarygodnie tylko lekarz mający dostęp do aktualnych wyników badań, historii choroby jak i samego Chorego.

  Zdecydowanie sugerujemy bezpośredni kontakt ze specjalistą – to będzie najbardziej wiarygodne źródło wiedzy. Do tego czasu może Pani skorzystać z Wirtualnego Biura Interwencji Onkologicznej pod adresem http://www.onkolodzy.net/ – proszę szczegółowo opisać sytuację oraz zadać pytanie – odpowie bezpłatnie lekarz – onkolog. Pozdrawiamy ciepło!

 • #9436
  Avatar
  Ela
  Użytkownik

  Dziękuję serdecznie za odpowiedź , Co do konsultacji z lekarzem onkologiem to już uzyskałam odpowiedź od lekarza prowadzącego mamę, powiedział jasno że mama jest nieoperacyjna, że nie wdroża żadnego dalszego leczenia typu radioterapia, chemia bo mamę może to zabić, mam świadomość że stan mamy jest bardzo ciężki dlatego szukam opinii innego lekarza onkologii, który na podstawie ostatnich wyników badań mamy, i rozpoznania wypowie się czy faktycznie nie ma już żadnego ratunku dla mamy : ( Dopóki bliska osoba żyje dopóty ma się nadzieję 🙁

 • #9437
  Avatar
  Gawlicki73
  Użytkownik

  Elu,

  zajrzy na stronę Fundacji Sarcoma: http://www.sarcoma.pl/  Mięsaki to ich specjalizacja, może warto tam napisać/zadzwonić i popytać o namiar do specjalistów. Wiem, że prof. Rutkowski z Warszawy jest  w tym temacie ekspertem, może mają u Niego jakieś badania kliniczne?

  Trzymaj się dzielnie!

 • #9438
  Avatar
  Ela
  Użytkownik

  Dziękuję za wsparcie i podpowiedź gdzie należy szukać wsparcia, ale niestety nie mogę się zarejestrować na tej stronie 🙁 Wyskakuje mi ciągle powiadomienie błędny mod 🙁

 • #9439
  Avatar
  Ela
  Użytkownik

  Kod *

 • #9440
  Avatar
  Gawlicki73
  Użytkownik

  Wrzucam jeszcze raz link http://www.sarcoma.pl/kontakt/

  SARCOMA

  Punkt Konsultacyjno-Informacyjny

  ul. Mickiewicza 63 pok. 304
  01-625 Warszawa

  po wcześniejszym umówieniu
  pod numerem
  tel. +48 608 335 326

Musisz być zalogowany żeby odpowiedzieć w tym wątku.     Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto

NEWSLETTER

Podaj adres e-mail, prześlemy Ci bezpłatny pakiet materiałów informacyjnych. Bądźmy w kontakcie!

Forum Statistics

Liczba zarejestrowanych użytkowników
910
Fora
7
Tematy
232
Odpowiedzi
613
Tagi tematu
85