Pomóż rozwijać zwrotnikraka.pl

Złóż darowiznę

Wspieraj nas – przekaż darowiznę na rozwój portalu

Rak to niezwykle demokratyczna choroba. Na nowotwór może zachorowań każdy – niezależnie od wieku, pochodzenia czy statusu społecznego. Jednocześnie, wszyscy możemy okazać swoją solidarność i połączyć siły w walce z chorobą.

Rozumiejąc znaczenie oraz wartość wsparcia informacyjnego w chorobie nowotworowej, od 2012 roku rozwijamy portal onkologiczny zwrotnikraka.pl. Razem z zaproszonymi ekspertami i przy udziale lekarzy różnych specjalizacji tworzymy największą internetową bazę wiedzy o raku. Naszym celem jest przekazywanie rzetelnej, wiarygodnej i niezależnej wiedzy dla Pacjentów oraz ich rodzin zgodnie z zasadą „wiedzieć więcej, to bać się mniej”.

Każda kwota, którą zdecydujesz się nam ofiarować w formie darowizny, to środki na dalszy rozwój portalu, tworzenie nowych artykułów edukacyjnych, poradników video, rozwój forum onkologicznego oraz udział w konferencjach onkologicznych.

Na naszym portalu nie chcemy zalewu nachalnych reklam ani artykułów sponsorowanych. Pragniemy tworzyć merytoryczne, bezpieczne i przyjazne Czytelnikowi miejsce, w którym znajdzie rzetelne informacje. Wszystkie materiały na stronie zwrotnikraka.pl są bezpłatne i ogólnodostępne.

Dzięki Twojej pomocy dotrzemy z naszymi materiałami do jeszcze większej liczby Pacjentów. Każda darowizna dodaje nam pewności, że to co robimy jest wartościowe i że będziemy mogli kontynuować naszą pracę.

Wspieram jednorazowo

Wybierz jeden z przycisków, a zostaniesz przeniesiony do strony z bezpiecznymi płatnościami (Dotpay)

Obszerna wiedza zaprezentowana w przystępny sposób. Nieocenione źródło wsparcia i informacji dla Pacjentów onkologicznych.

Pani Barbara

Kiedy spadła na mnie diagnoza – postanowiłem, że zrobię wszystko, aby pokonać chorobę. Chciałem zdobyć wiedzę, aby świadomie współuczestniczyć w planowaniu mojego leczenia. Tak właśnie trafiłem na zwrotnikraka.pl, z którego korzystam do dziś.

Pan Andrzej