Pomóż rozwijać portal zwrotnikraka.pl

Rak to niezwykle demokratyczna choroba. Na nowotwór złośliwy może zachorować każdy z nas – niezależnie od wieku, pochodzenia czy statusu społecznego. Jednocześnie, wszyscy możemy okazać swoją solidarność i połączyć siły w walce z chorobą.

Rozumiejąc znaczenie oraz wartość wsparcia informacyjnego w chorobie nowotworowej, od 2012 roku rozwijamy portal onkologiczny zwrotnikraka.pl. Razem z zaproszonymi ekspertami i przy udziale lekarzy różnych specjalizacji tworzymy największą internetową bazę wiedzy o raku. Naszym celem jest przekazywanie rzetelnej, wiarygodnej i niezależnej wiedzy dla Pacjentów oraz ich rodzin zgodnie z zasadą „wiedzieć więcej, to bać się mniej”.

Każda kwota, którą zdecydujesz się nam ofiarować w formie darowizny, to środki na dalszy rozwój portalu, tworzenie nowych artykułów edukacyjnych, poradników video, rozwój forum onkologicznego oraz udział w konferencjach onkologicznych.

Na naszym portalu nie chcemy zalewu nachalnych reklam ani artykułów sponsorowanych. Pragniemy tworzyć merytoryczne, bezpieczne i przyjazne Czytelnikowi miejsce, w którym znajdzie rzetelne informacje. Wszystkie materiały na stronie zwrotnikraka.pl są bezpłatne i ogólnodostępne.

Dzięki Twojej pomocy dotrzemy z naszymi materiałami do jeszcze większej liczby Pacjentów. Każda darowizna dodaje nam pewności, że to co robimy jest wartościowe i że będziemy mogli kontynuować naszą pracę.

 

Wspieram jednorazowo

 

Wybierz jeden z przycisków, a zostaniesz przeniesiony do strony z bezpiecznymi płatnościami (Dotpay)
Obszerna wiedza zaprezentowana w przystępny sposób. Nieocenione źródło wsparcia i informacji dla Pacjentów onkologicznych.
Pani Barbara

Kiedy spadła na mnie diagnoza – postanowiłem, że zrobię wszystko, aby pokonać chorobę. Chciałem zdobyć wiedzę, aby świadomie współuczestniczyć w planowaniu mojego leczenia. Tak właśnie trafiłem na zwrotnikraka.pl, z którego korzystam do dziś.
Pan Andrzej

Nie wiem czy dałbym radę pokonać chorobę, gdyby nie moja rodzina. Ich wsparcie było dla mnie nieocenione. Towarzyszyli mi każdego dnia. Razem jeździliśmy do centrum onkologii, wspólnie też szukaliśmy informacji o leczeniu w internecie. Szukaliśmy nadziei. Dzięki informacjom na stronie zwrotnikraka.pl trafiłem na trop wspaniałego lekarza, który specjalizuje się w leczeniu raka płuca. Zostałem zakwalifikowany do nowej terapii. Dobrze, że są takie strony w internecie.
Pan Wiesław