Wirtualne Buro Interwencji Onkologicznej zaprasza wszystkie chętne osoby do darmowego kontaktu w celu otrzymania drogą online profesjonalnego i merytorycznego wsparcia informacyjnego dotyczącego chorób onkologicznych. Buro Interwencji Onkologicznej to unikalny system komunikacji online przeznaczony dla pacjentów chorych na raka oraz lekarzy, którym zależy na szybkiej i trafnej diagnozie.

Nowoczesne narzędzie wpisuje się w aktualny trend jakim jest telemedycyna i onkologia online. Realizatorem projektu jest Społeczna Fundacja Ludzie dla Ludzi we współpracy z Ośrodkiem Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu. Biuro Interwencji Onkologicznej dostępne jest pod adresem www.onkolodzy.net

Czym jest Biuro Interwencji Onkologicznej?

Trafnie postawiona diagnoza oraz szybkie wdrożenie terapii przeciwnowotworowej mają kluczowe znaczenie w kontekście szans na trwałe wyleczenie pacjenta onkologicznego. Dzięki wirtualnemu dostępowi online do Biura Interwencji Onkologicznej, każdy pacjent niezależnie od miejsca zamieszkania, ma szansę na konsultację swojego przypadku ze specjalistami z dziedziny onkologii, radiologii, chemioterapii i chirurgii onkologicznej. Biuro Interwencji Onkologicznej oferuje pomoc także lekarzom, którzy chcieliby zasięgnąć dodatkowej opinii online na temat zalecanej diagnostyki czy przed wysłaniem pacjenta na dalsze leczenie.

Osoba, która wejdzie na stronę Biura Interwencji Onkologicznej powinna wypełnić specjalną ankietę oraz dołączyć do niej stosowne skany/kopie aktualnych badań oraz wypis ze szpitala. Po wysłaniu zgłoszenia pacjent lub lekarz otrzymają specjalny numer identyfikacyjny, który pozwoli odczytać odpowiedź specjalisty. Zgodnie z założeniami twórców wirtualnej poradni onkologicznej, informacja zwrotna od specjalisty powinna nadejść w ciągu 48 godzin. Dyżurujący w wirtualnej poradni lekarz, w zależności od potrzeby,  zaproponuje odpowiednie badania, zasugeruje choremu prawdopodobną diagnozę, wskaże sposób leczenia lub poleci odpowiednią placówkę medyczną.

Bezpłatne poradnictwo onkologiczne online

Jak podkreśla doktor Dariusz Godlewski, prezes fundacji społecznej „Ludzie dla Ludzi” i dyrektor Ośrodka Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu – Biuro Interwencji Onkologicznej ma nieść pomoc osobom na różnym etapie diagnozy oraz tym, którzy mają wątpliwości czy diagnoza jest kompletna. Poradnia ma pomagać, podpowiadać, jednak nie zastąpi tradycyjnej wizyty u lekarza. Nowoczesne trendy jakimi są telemedycyna i onkologia online będą odgrywać coraz większą rolą we współczesnym świecie medycyny oraz diagnostyki. Mogą one stanowić ważne narzędzie wspierające pacjentów onkologicznych.

Wirtualne Biuro Interwencji Onkologicznej

onkologia online www.onkolodzy.net biuro interwencji onkologicznej

www.onkolodzy.net

Po wypełnieniu przez pacjenta ankiety dostępnej online pod adresem www.onkolodzy.net, dyżurujący w Biurze Interwencji Onkologicznej lekarze, na podstawie przesłanych informacji w ciągu 48 godzin udzielą bezpłatnej porady online dotyczącej:

  • zalecanych badań diagnostycznych, które należy wykonać;
  • prawdopodobnej diagnozy oraz optymalnej terapii i zalecanego sposobu leczenia;
  • najbliższego ośrodka czy centrum onkologii, które zajmuje się leczeniem danego nowotworu

 

Onkologia online to idealne rozwiązanie w XXI wieku, więc skorzystaj z pomocy wirtualnego biura interwencji onkologicznej , jeśli zachodzi taka potrzeba. Zostaniesz obsłużony tak, jak należy!

ZOBACZ:   BEZPŁATNA INFOLINIA ONKOLOGICZNA DLA CHORYCH NA RAKA I RODZIN